ROZWIĄZANIA O TEKSTURZE I WYGLĄDZIE PAPIERU BIAŁEGO I PAKOWEGO JAKO ZAMIENNIKI PAPIERU

Szukasz wytrzymałego rozwiązania stanowiącego alternatywę dla papieru? Firma Ampacet oferuje wszystko, co potrzebne do wdrożenia takiego projektu!

Ampacet ma przyjemność zaprezentować Masterbatche PAPERLOOK (1100170-E), KRAFT PAPERLOOK 718 (1800718-E)paperlook3 oraz KRAFT PAPERLOOK 289 (1301289-E), które nadają produktom końcowym wygląd i teksturę białego i brązowego papieru pakowego, zapewniając im jednocześnie wszystkie zalety oferowane przez folie polimerowe, co sprawia, że są one idealnym zamiennikiem papieru.

Produkty wykonane z PAPERLOOK lub KRAFT PAPERLOOK zapewniają istotne zalety nieosiągalne w produktach na bazie papieru z masy celulozowej:

  • niską podatność na rozdarcie, niską przepuszczalność oraz wysoką odporność na działanie wilgoci i smarów;
  • możliwość termozgrzewania bez użycia klejów;

przy jednoczesnym zachowaniu niektórych właściwości papieru, paperlook-2tzn.:

  • dużej sztywności, łatwości sztancowania oraz dobrych właściwości trwałych fałd, które ułatwiają konwersję (np. składanie, cięcie wzdłużne, formowanie itd.);
  • możliwość ręcznego wykonywania napisów;
  • miękkie matowe wykończenie powierzchni.

Masterbatche Ampacet PAPERLOOK i KRAFT PAPERLOOK umożliwiają wykorzystanie folii z papieru syntetycznego w paperlook-1zastosowaniach niespożywczych (np. etykiety, zawieszki, grafiki, mapy, menu, itd.) oraz spożywczych. Ampacet PAPERLOOK nie ma żadnego wpływu na doznania organoleptyczne, przez co szczególnie nadaje się do pakowania przetworów mlecznych (np. masła) oraz zawijania produktów delikatesowych.

Masterbatche Ampacet PAPERLOOK i KRAFT PAPERLOOK zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w procesach związanych z foliami rozdmuchiwanymi i wylewanymi.

Po więcej informacji na temat zaprezentowanych produktów zapraszamy do kontaktu z lokalnym przedstawicielem Ampacet, lub pod adresem email: marketing.europe@ampacet.com.