Innowacyjne rozwiązanie firmy AMPACET redukujące i pokrywające rysy powstałe podczas procesów wytwarzania i obsługi

Produkty z tworzyw sztucznych są bardzo wrażliwe na zarysowania. Takie rysy mają negatywny wpływ na estetykę i postrzeganą jakość produktu. Ponadto pył i brud mają tendencję do osadzania się na zarysowanej powierzchni, co czyni ją mniej higieniczną i atrakcyjną.antiscratchFirma Ampacet z dumą ogłasza wprowadzenie nowego dodatku Masterbatch Antiscratch 1000617-E, który ma za zadanie poprawić wygląd wtryskiwanych wyrobów i butelek z rozdmuchem poprzez znaczące poprawienie odporności tworzyw sztucznych na zarysowania.

AntiScratch 1000617-E jest silnym dodatkiem, który pomaga uniknąć oznak zużycia na przedmiotach z polietylenu i polipropylenu oraz na butelkach, powstających podczas procesów wytwarzania, transportu i obsługi. Dodatek ten chroni również butelki w zakładach napełniania, gdzie są rozpakowywane i przetwarzane. AntiScratch 1000617-E Masterbatch zapewnia długotrwałą ochronę trwającą przez cały cykl życia produktu.

AntiScratch 1000617-E działa dobrze nawet w przypadku ciemniejszych kolorów, gdzie zarysowania są szczególnie wyraźnie widoczne. Nie ma on wpływu na kolor, zapach lub połysk produktu.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z lokalnym przedstawicielem lub wysłać nam e-mail na adres: marketing.europe@ampacet.com.